Technik w projekcie LivestockSense “Poprawa zrównoważenia środowiskowego gospodarstw hodowlanych poprzez usuwanie barier we wdrażaniu technologii ICT”

ogłasza konkurs na stanowisko technika

w grupie pracowników inżynieryjno - technicznych

w ramach projektu LivestockSense

“Poprawa zrównoważenia środowiskowego gospodarstw hodowlanych poprzez usuwanie barier we wdrażaniu technologii ICT”

w ramach I konkursu ERA-NET CO-FUND ICT-AGRI-FOOD

finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

 Opis stanowiska:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • udział w przygotowaniu opracowania dotyczącego analizy rozwiązań w sektorze produkcji drobiarskiej oraz trzody chlewnej,
  • udział w tworzeniu materiałów promocyjnych, komunikatów prasowych, w tym dla mediów społecznościowych, artykułów, filmów etc.,
  • korekta językowa (w tym tłumaczenia) wszelkich materiałów wewnętrznych i zewnętrznych przygotowywanych na potrzeby realizacji projektu,
  • opracowanie i przygotowanie danych na portal projektu i do aplikacji,
  • współpraca z Koordynatorem oraz zespołem projektowym.

Umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu  na czas określony od 02.09.2021 roku do 31.08.2022 roku

 Wymagania niezbędne stawiane kandydatom:

  1. wykształcenie wyższe, magister inżynier zootechniki,
  2. znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
  3. bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel a także programu Noldus the Observer XT,
  4. prawo jazdy kat. B.

 Wymagania dodatkowe:

  1. doskonała organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność,
  2. umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie, umiejętność pracy pod presją czasu,
  3. zdolność do przetwarzania dużej ilości informacji,
  4. łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, komunikatywność, dyspozycyjność.

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni przedłożyć:

  • życiorys;
  • kopię dyplomu ukończenia studiów;
  • list motywacyjny;

 Aplikacje niespełniające warunków nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

  Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy:

e-mail: hr@upwr.edu.pl (w tytule proszę napisać:  “Technik ERA-NET CO-FOUND”).

Termin złożenia dokumentów upływa z dniem  25.08.2021 r.

 Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Historia wersji
Wytworzył: Adam Szewczuk
Data wytworzenia: 18-08-2021
Opublikowane przez: Anna Suska
Ostatnio zaktualizował: Anna Suska