Pozostałe oferty pracy

Starszy technik w Zakładzie Chorób Psów i Kotów

ogłasza nabór na stanowisko

starszego technika w Zakładzie Chorób Psów i Kotów

(wymiar: 1/2 etatu)

Główne zadania i obowiązki:

  • mycie i dezynfekcję sprzętu medycznego, w tym endoskopowego;
  • odbieranie telefonów oraz umawianie pacjentów na procedury medyczne wykonywane w Zakładzie (endoskopia, ultrasonografia, biopsja, płukanie oskrzelowo-pęcherzykowe, konsultacje specjalistyczne itd.);
  • prowadzenie dokumentacji medycznej, fakturowanie usług;
  • przekazywanie pobieranego w Zakładzie materiału diagnostycznego do pracowni specjalistycznych na terenie UPWr i poza nim (mikrobiologicznej, histopatologicznej, cytologicznej, laboratorium analitycznego i innych) oraz odbieranie wyników badań,
  • przekazywanie wyników badań właścicielom zwierząt;
  • kontakt z lekarzami weterynarii i właścicielami zwierząt oraz budowanie pozytywnych relacji;
  • wsparcie techniczne procesu dydaktycznego realizowanego w ramach Zakładu np.: przygotowanie i ustawienie symulatorów endoskopowych, mycie i dezynfekcja sprzętu medycznego używanego podczas zajęć, inne;
  • pomoc w organizowaniu specjalistycznych warsztatów, kursów i szkoleń oraz w prowadzeniu badań naukowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie: weterynaryjne, medyczne lub pokrewne;
  • dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność;
  • zamiłowanie do pracy ze zwierzętami;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,5 etatu;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny, dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila "Starszy technik w ZChPiK”.

Termin składania ofert: 31.03.2023 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 15-02-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska