Starszy technik w Katedrze Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich na 1/2 etatu

ogłasza nabór na stanowisko

starszego technika

w Katedrze Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa pacjentów w ambulatorium, wpis do Kliniki XP, obsługa czynności technicznych;
  • pobieranie krwi, opieka nad pacjentem szpitalnym;
  • przygotowanie pacjenta do zabiegu;
  • asysta przy zabiegach chirurgicznych;
  • obsługa telefoniczna oraz e-mailowa klientów;
  • obsługa anestezjologiczna zabiegów;
  • dbanie o stanowisko pracy,zaopatrzenie ambulatorium i należytą czystość i dezynfekcję.

Wymagania:

  • wykształcenie weterynaryjne wyższe, techniczne lub średnie;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w gabinecie lub lecznicy weterynaryjnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na 1/2 etatu);
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • pracę w miłym i zgranym zespole;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy przesłać w na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila "1/2 starszy technik w KRzKZG ".

Termin składania ofert: 06.08.2023 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 22-05-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska