Starszy technik w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów - przychodnia dla psów i kotów

Termin składania dokumentów: 11.03.2023 r.

ogłasza nabór na stanowisko

starszego technika w Katedrze Chorób Wewnętrznych

z Kliniką Koni, Psów i Kotów -

przychodnia dla psów i kotów

Główne zadania i obowiązki:

  • pomoc lekarzom przy przyjmowaniu pacjentów;
  • przygotowanie sprzętu medycznego do pracy;
  • pomoc w nadzorze magazynu leków;
  • w razie potrzeby pomoc w recepcji;
  • obsługa programu komputerowego Klinika XP, terminala płatniczego, kasy fiskalnej;
  • przekazywanie wyników badań właścicielom zwierząt;
  • kontakt z lekarzami weterynarii i właścicielami zwierząt.

Wymagania:

  • wykształcenie: technik weterynarii;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność;
  • zamiłowanie do pracy ze zwierzętami;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Starszy technik w KChW ”.

Termin składania ofert: 11.03.2023 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 09-02-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak