Starszy technik w Instytucie Nauk o Glebie, Żywienia Roślin i Ochrony Środowiska

Termin składania dokumentów 15.11.2021 roku

ogłasza nabór na stanowisko

Starszego technika w grupie pracowników inżynieryjno-technicznych

w Instytucie Nauk o Glebie, Żywienia Roślin i Ochrony Środowiska

Główne zadania i obowiązki:

  • Przygotowywanie i wykonywanie analiz fizykochemicznych próbek środowiskowych,
  • Pobieranie próbek do badań laboratoryjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych badań i sprzętu/wyposażenia laboratoryjnego,
  •  Przygotowywanie stanowiska pracy i opieka nad powierzonym sprzętem pomiarowo-badawczym,
  •  Prowadzenie doświadczeń z roślinami w hali wegetacyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
  • Wiedza i umiejętności techniczne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • Myślenie w kategoriach zespołu i umiejętność współpracy,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B mile widziana.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze 1 etatu,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w laboratorium badawczym,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych:
  • Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do wczasów,
  • 13-sta pensja,
  • Kursy językowe.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Starszy technik w INGŻRiOŚ”

Termin składania ofert: 15.11.2021 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 25-10-2021
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała