Pozostałe oferty pracy

Starszy referent w dziekanacie (5/8 etatu)

ogłasza nabór na stanowisko

starszego referenta w dziekanacie

Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt

(5/8 etatu)

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa punktu kancelaryjnego zlokalizowanego przy dziekanacie Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt;
  • ścisła współpraca z Centrum Kancelaryjno-Archiwalnym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w zakresie spraw administracyjno-kancelaryjnych;
  • sprawdzanie wymogów formalnych pisma, tj. czy dokument posiada wszystkie obowiązkowe elementy w szczególności podpisy i pieczęcie, a także nadawanie numerów nadawczych lub sygnatury odpowiednio dla korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz adresowanie kopert, przesyłek oraz ewentualnych zwrotnych poświadczeń odbioru;
  • rejestrowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej w systemie EOD wraz z zaznaczeniem pól adnotacji dotyczących rodzaju przesyłki oraz jej wymogów formalnych;
  • przekazywanie przesyłek do Centrum Kancelaryjno-Archiwalnego oraz ich odbiór;
  • przekazywanie poczty oraz pism do odpowiednich jednostek organizacyjnych na terenie Uczelni oraz Wydziału;
  • dekretowanie poczty do właściwych osób/jednostek w systemie EOD;
  • obsługa elektronicznego obiegu dokumentacji studenckiej w systemie USOS;
  • przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych;
  • rejestrowanie pism w dzienniku korespondencyjnym;
  • wykonywanie innych czynności zgodnych z kwalifikacjami zleconych przez bezpośredniego przełożonego i kierownictwo Uczelni;
  • wykonywanie czynności związanych z porządkowaniem i archiwizacją dokumentów powstałych w jednostce;
  • realizacja zadań wynikających z bieżącej działalności jednostki.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu ułatwiającym komunikację;
  • mile widziana znajomość programu EOD, USOS oraz topografii Uczelni;
  • komunikatywność, w tym łatwość przekazywania informacji;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność, terminowość i dokładność;
  • doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej (doświadczenie w pracy w dziekanacie będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny, dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Referent w WBiHZ".

Termin składania dokumentów: 28.04.2023 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 06-04-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak