Pozostałe oferty pracy

Starszy Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

ogłasza nabór na stanowisko

Główne zadania i obowiązki:

  • tworzenie przedmiarów i kosztorysów robót budowlanych,
  • nadzór i opiniowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej (ze szczególnym zwróceniem uwagi na kolizje z pozostałymi branżami),
  • współpraca z nadzorem autorskim w ramach nadzorowanej specjalności, rozliczanie nadzorów autorskich, rozwiązywanie problemów realizacyjnych między stronami procesu inwestycyjnego,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w trakcie realizacji zadania,
  • opiniowanie i weryfikacja szczegółowych harmonogramów robót opracowanych przez wykonawcę robót,
  • opiniowanie umów z podwykonawcami robót w zakresie zgodności z umową Zamawiający – Wykonawca,
  • nadzorowanie prac projektowych i realizacyjnych zgodnie z umową i zakładanym harmonogramem,
  • monitorowanie postępu prac, aktywny udział na Radach budowy,
  • bieżące nadzorowanie prowadzenia dokumentacji powykonawczej odbieranych elementów robót, raportowanie poprzez dedykowane oprogramowanie,
  • sprawdzanie materiałów przedstawionych przez Wykonawcę przed ich wbudowaniem,
  • bieżące nadzorowanie jakości wykonywania prac projektowych i realizacyjnych na budowie,
  • przeprowadzanie odbiorów (częściowych i końcowych),
  • udział w odbiorach i przeglądach pogwarancyjnych,
  • wystawianie przejściowych i końcowych świadectw płatności,
  • typowanie robót, określanie zakresu budowlanego zadań inwestycyjnych wraz z szacowaniem nakładów, weryfikowanie wykonalności technicznej założeń zadań inwestycyjnych,
  • współdziałanie w Zespole Centrum Inwestycji dla celów realizacji kontraktów na roboty budowlane.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • znajomość i umiejętność  praktycznego zastosowania programów do kosztorysowania tj. NORMA PRO i EXPERT,
  • umiejętność pracy w zespole,
  •  samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • skuteczność w realizacji celów, terminowości,
  • znajomość obsługi komputera, w tym m. in. programów typu CAD, MS Office (przede wszystkim Excel),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będą doświadczenie na podobnym stanowisku oraz przy projektowaniu w technologii BIM
  • preferowane będą uprawnienia budowlane w zakresie  projektowania  i kierowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • Pracę w dynamicznym środowisku ,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Starszy Inspektor Nadzoru Inwestorskiego „

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 21-03-2022
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska