Specjalista/tka ds. merytorycznych w Katedrze Biologii Eksperymentalnej na 0,75 etatu w ramach projektu „Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0”

Termin składania dokumentów: 25.03.2021 r.

ogłasza konkurs otwarty na

stanowisko Specjalisty/tki ds. merytorycznych

 w Katedrze Biologii Eksperymentalnej

w ramach projektu „Atlas Zasobów Otwartej Nauki 2.0”

współfinansowanego ze środków umowa o dofinansowanie projektu nr POPC.02.03.01-00-0075/19

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • przygotowanie materiałów wyjściowych do digitalizacji w ramach następującej kolekcji:

Baza zdjęć mikroskopowych wraz z wynikami mikroanaliz rentgenowskich uzupełniona o publikacje naukowe i prezentacje multimedialne z Katedry Biologii Eksperymentalnej

  1. opracowanie dokumentacji fotograficznej zdjęć z mikroskopu SEM
  2. redakcja merytoryczna kolekcji
  3. sprawowanie nadzoru nad opisem merytorycznym kolekcji:
  • kontrola stanu prawno-autorskiego wymienionych zasobów (oświadczenie autora/autorów),
  • nadzór nad przekazaniem zasobu do udostępnienia,
  • nadzór nad prawidłową, merytoryczną jakością digitalizowanych zasobów,
  • monitorowanie i raportowanie pod względem merytorycznym do Koordynatora merytorycznego zadania nr 3.

Wymagania wobec kandydata/kandydatki:

  • tytuł zawodowy lekarz weterynarii,
  • umiejętność redagowania tekstów w języku polskim i angielskim,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1/B2),
  • wysokie kompetencje interpersonalne,
  • kreatywność, otwartość i cierpliwość,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę w wymiarze 0,75 etatu na okres 12 miesięcy,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • pakiet socjalny,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjazną atmosferę.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów:

  • pierwszy – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu,
  • drugi – weryfikacja predyspozycji,
  • trzeci – rozmowa kwalifikacyjna.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: hr@upwr.edu.pl. Dokumenty należy przesłać w jednym pliku PDF, z dopiskiem w tytule maila: Praca w projekcie AZON 2.0 – Specjalista/tka ds. merytorycznych 0,75 etatu.

Termin składania ofert upływa 25.03.2021 r. o godz. 15.00.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71-320-5269.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami/kandydatkami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego/ej kandydata/tki.

Prosimy o dołączenie podpisanej „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji”. Klauzula informacyjna dla kandydatów/kandydatek na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem  https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 17-03-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska