Specjalista w Zespole ds. Kontroli Technicznej Obiektów Budowlanych

ogłasza nabór na stanowisko specjalisty

w Zespole ds. Kontroli Technicznej Obiektów Budowalnych

Główne zadania:

  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z kontrolami technicznymi obiektów budowlanych Uczelni.
  • opracowywanie oraz tworzenie harmonogramów realizacji okresowych oraz doraźnych kontroli technicznych
  • prowadzenie kontroli obiektów, sporządzanie protokołów z przeprowadzonych kontroli oraz zestawień robot remontowych z określeniem stopnia pilności realizacji
  • zakładanie i prowadzenie książek obiektów budowlanych stosownie do obowiązujących przepisów
  • uzupełnianie i aktualizacja danych technicznych charakteryzujących obiekt oraz planu sytuacyjnego obiektu w prowadzonych książkach obiektów budowlanych Uczelni
  • obsługa programów komputerowych związanych z realizacją kontroli oraz zakładanie i prowadzenie elektronicznych książek obiektów budowlanych
  • przygotowywanie zleceń i wniosków w sprawie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • przynależność do Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budowlanych,
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo budowlane, Prawo zamówień publicznych w zakresie przygotowania dokumentacji do zawarcia umowy o przeprowadzenie kontroli i czyszczenia przewodów kominowych dymowych i spalinowych,
  • znajomość programów komputerowych tj. Ms Office, Excel ,
  • samodzielność,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy pod presja czasu,
  • mile widziane doświadczenie związane z kontrolą techniczną obiektów budowlanych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę na uczelni posiadającej długoletnią tradycję.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności.
  • Przyjemną atmosferę w zespole.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista ds. kontroli technicznej".

Termin składania ofert: 28.02.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 15-02-2022
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała