Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Sekcji Zakupów

ogłasza nabór na stanowisko

specjalisty w Sekcji Zakupów

Główne zadania i obowiązki:

  • kontrola i realizacja zakupów przeprowadzanych przez Sekcję Zakupów
  • rozliczanie w przewidzianym terminie faktur związanych z realizowanymi w Sekcji Zakupów zakupami
  • samodzielne przygotowanie i realizacja procesu udzielania zamówień publicznych na dostawy, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami wewnętrznymi;
  • samodzielne przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postepowań o udzielenie zamówienia  dotyczącego realizacji zamówień, których przedmiotem jest dostawa i montaż mebli
  • szacowanie wartości zamówienia, przygotowanie i weryfikacja opisu  przedmiotu zamówienia, warunków udzielenia zamówienia zgodnie z ustawą Pzp i regulaminem udzielania zamówień w UPWr,
  • kontrola i realizacja zamówienia (protokoły uzgodnień, protokoły odbioru, faktury)

Wymagania

  • wykształcenie min średnie, minimalna wiedza techniczna związana z umiejętnością opisywania mebli oraz aranżowaniem wnętrz,
  • podstawowa znajomość ustawy PZP oraz aktów wykonawczych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office i obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego poszukiwania informacji,
  • szkolenia z zakresu ustawy PZP i aktów wykonawczych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność w jej wykonywaniu, samodzielność;
  • umiejętność pracy i radzenia sobie w stresujących sytuacjach,
  • komunikatywność,
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • Pracę w dynamicznym środowisku ,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista - Sekcja zakupów"

Termin składania ofert: 30.04.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 11-04-2022
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała