Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Katedrze Budownictwa

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty w Katedrze Budownictwa

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa zajęć i badań naukowych w Laboratorium Technologii Materiałów i Konstrukcji Budowlanych,
  • zakup materiałów do zajęć, przygotowanie stanowisk do zajęć,
  • czynny udział w zajęciach na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych
  • prowadzenie księgi inwentarzowej katedry,
  • utrzymanie i nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń zainstalowanych wLaboratorium zgodnie z wymaganiami nadzoru technicznego,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • obsługa narzędzi i urządzeń elektromechanicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność współpracy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • Pracę w dynamicznym środowisku ,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista – Katedra Budownictwa

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 04-04-2022
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska