Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Dziale Międzynarodowych Programów Badawczych

ogłasza nabór na stanowisko specjalisty

w Dziale Międzynarodowych Projektów Badawczych

Główne obowiązki:

  • Wsparcie zespołów naukowych w przygotowaniu wniosków projektowych w obszarze międzynarodowych programów badawczych poprzez:
    • weryfikację oraz kompletowanie dokumentacji konkursowej, koordynacja działań z tym związanych,
    • pozyskiwanie od instytucji przyznających dofinansowanie oraz jednostek organizacyjnych uczelni interpretacji, opinii, wyjaśnień dot. przepisów i procedur wewnętrznych i zewnętrznych związanych z aplikowaniem o środki i umożliwiających prawidłowe skonstruowanie wniosku oraz projektu,
    • informowanie osób aplikujących na temat reguł konkursowych,
    • weryfikację wniosków aplikacyjnych składanych w ramach konkursów,
    • obsługę systemów do składania wniosków,
    • analizę przyczyn odrzucenia wniosków zgłoszonych do konkursów.
  • koordynacja procesu kontraktowania projektów, w tym przygotowania i podpisywania umów konsorcjum oraz umów o dofinansowanie, pełnomocnictw i innych niezbędnych na tym etapie dokumentów
  • aktywne monitorowanie informacji zamieszczanych na stronach internetowych instytucji finansujących w zakresie możliwości pozyskiwania środków finansowych na realizację projektów, aktualizacja harmonogramu konkursów, prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych w Intranecie Uczelni

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie dokumentów aplikacyjnych,
  • umiejętność redagowania tekstów (w tym treści pism, regulaminów, zarządzeń, sprawozdań itp.),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra zdolność planowania i organizacji pracy, systematyczność i sumienność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę pełną wyzwań, z perspektywami rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,

Kandydaci proszeni są o złożenie następujących dokumentów:

  • CV

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:  cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: Specjalista w DMPB

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 04-03-2022
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała