Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Dziale Międzynarodowych Programów Badawczych

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty w Dziale Międzynarodowych Programów Badawczych

Główne obowiązki:

  • Wsparcie zespołów w przygotowaniu wniosków projektowych w obszarze międzynarodowych programów badawczych poprzez:

- weryfikację oraz kompletowanie dokumentacji konkursowej, koordynacja działań z tym związanych,

- pozyskiwanie od instytucji przyznających dofinansowanie oraz jednostek organizacyjnych uczelni interpretacji, opinii, wyjaśnień dot. przepisów i procedur wewnętrznych i zewnętrznych związanych z aplikowaniem o środki i umożliwiających prawidłowe skonstruowanie wniosku oraz projektu,

- informowanie osób aplikujących na temat reguł konkursowych, w tym określenia ryzyka, występowania wkładu własnego i wydatków niekwalifikowalnych,

- weryfikację wniosków aplikacyjnych składanych w ramach konkursów,

- obsługę systemów do składania wniosków,

- analizę przyczyn odrzucenia wniosków zgłoszonych do konkursów.

  • koordynacja procesu kontraktowania projektów, w tym przygotowania i podpisywania umów konsorcjum oraz umów o dofinansowanie, pełnomocnictw i innych niezbędnych na tym etapie procesów
  • aktywne monitorowanie informacji zamieszczanych na stronach internetowych instytucji finansujących w zakresie możliwości pozyskiwania środków finansowych na realizację projektów, aktualizacja harmonogramu konkursów, dystrybucja informacji w mediach uczelnianych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie dokumentów aplikacyjnych,
  • umiejętność redagowania tekstów (w tym treści pism, regulaminów, zarządzeń, sprawozdań itp.),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra zdolność planowania i organizacji pracy, systematyczność i sumienność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • współpraca w zgranym zespole,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • kopię dyplomu i inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Pierwszy – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu,

Drugi – rozmowa kwalifikacyjna.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem -

e-mail: katarzyna.kopanczyk@upwr.edu.pl.

Termin składania dokumentów upływa w dniu 30 czerwca 2021 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 22-06-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska