Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Dziale Kadr i Płac

Termin składania dokumentów; 22.10.2021 roku

ogłasza nabór na stanowisko

specjalisty w Dziale Kadr i Płac

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników z uwzględnieniem bieżących przepisów prawa
  • pracy oraz wewnętrznych aktów normatywnych;
  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS (program Płatnik);
  • zarządzanie Pracowniczym Planem Kapitałowym;
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy;
  • monitoring terminowości badań lekarskich, umów o pracę;
  • archiwizacja dokumentacji kadrowej;
  • tworzenie raportów i zestawień kadrowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadr (mile widziane doświadczenie  w uczelni wyższej);
  • ugruntowana wiedza z zakresu przepisów prawa pracy;
  • dobra znajomość programu Excel;
  • znajomość programu Płatnik;
  • mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dopłata do wypoczynku, dodatkowe wynagrodzenie roczne, karta Multisport ;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV,
  • list motywacyjny,

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: Specjalista DKiP

Termin składania ofert upływa z dniem: 22 października 2021 r.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 07-10-2021
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała