Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Centrum Spraw Studenckich

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

specjalisty w Centrum Spraw Studenckich

Główne zadania i obowiązki:

  • okresowa weryfikacja zawartości i jakości informacji zawartych w albumie studenta i księdze dyplomów w Uniwersyteckim Systemie Obsługi Studiów (USOS) oraz monitorowanie i aktualizowanie podstawy prawnej w dokumentach związanych z tokiem studiów i świadczeniami dla studentów;
  • sporządzanie pism, decyzji administracyjnych i innych dokumentów w sprawach dotyczących toku studiów i świadczeń dla studentów w odpowiedzi na podanie studenta;
  • sprawdzanie pod względem zgodności z tokiem studiów dokumentów przeznaczonych do obrotu prawnego z zagranicą – karta przebiegu studiów;
  • przyjmowanie  obsługa wniosków o stypendiów rektora;
  • wsparcie dziekanatów w zakresie przyznawania świadczeń dla studentów;
  • wsparcie w obsłudze stypendiów ministra właściwego ds. szkolnictwa wyższego;
  • obsługa administracyjna Senackiej Komisji Spraw Studenckich i Edukacji, w tym organizowanie posiedzeń komisji;
  • pomoc w przygotowaniu danych na potrzeby sporządzania sprawozdań GUS S -10 i S-11  oraz POL-on w zakresie danych o studentach i świadczeniach stypendialnych;
  • prowadzenie spraw związanych z wymianą studentów w ramach programów krajowych;
  • monitorowanie zmian w aktach prawa nadrzędnego w szczególności ustawach, rozporządzeniach oraz przepisach wewnętrznych UPWr w zakresie kompetencji Sekcji;
  • udział w tworzeniu wewnętrznych aktów normatywnych w zakresie spraw objętych pracą Centrum, w tym procedur dotyczących toku studiów, przyznawania świadczeń i obsługi USOS;
  • bieżąca współpraca z Uczelnianym Centrum Informatyzacji i dziekanatami poszczególnych wydziałów UPWr w zakresie wdrażania nowych rozwiązań, usprawnienia procedur i funkcjonalności USOS w zakresie kompetencji Sekcji;
  • przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji na potrzeby jednostki;
  • bieżące monitorowanie i aktualizacja informacji na stronach internetowych uczelni w zakresie działania CSS oraz współpraca z osobami odpowiedzialnymi za prowadzenie strony internetowej Uczelni;
  • współpraca z jednostkami  Uczelni oraz  podmiotami zewnętrznymi;
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji uczelni;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność przygotowywania dokumentów prawnych, pism, sprawozdań, raportów, prezentacji itp.;
  • duże zdolności organizacyjne, systematyczność, samodzielność, kreatywność;
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność priorytetyzacji zadań;
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista w CSS".

Termin składania dokumentów: 15.01.2024 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 14-12-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska