Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Centrum Realizacji i Rozliczania Projektów

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko specjalisty

Centrum Realizacji i Rozliczania Projektów

Główne zadania i obowiązki:

  • prowadzenie spraw związanych z obsługą administracyjno-finansową realizowanych projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych krajowych i/lub zagranicznych;
  • weryfikacja zgodności realizacji projektów i prawidłowości wydatkowania środków publicznych w odniesieniu do zapisów umów o dofinansowanie, wytycznych, właściwych aktów prawa;
  • bieżący monitoring harmonogramów rzeczowo-finansowych realizowanych projektów, wnioskowanie do właściwych Instytucji o przesunięcia środków finansowych w budżecie projektu;
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów pod kątem finansowo-księgowym, sporządzanie raportów, wniosków o płatność i kompletowanie niezbędnych dokumentów księgowo-płacowych stanowiących załączniki do WOP, monitorowanie przebiegu realizacji projektów (w tym w zakresie harmonogramu, wykonania budżetu oraz osiągnięcia wskaźników);
  • uczestnictwo w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych w ramach projektów, obsługa Bazy Konkurencyjności;
  • bieżąca współpraca z Kierownikami realizowanych projektów oraz działami kompetencyjnymi UPWr;
  • inne bieżące obowiązki związane z realizacją projektów, a także funkcjonowaniem Centrum, zlecone przez Kierownika Jednostki.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, systematyczność, kreatywność, zaangażowanie;
  • zdolności organizacyjne, komunikacyjne, umiejętność współpracy w zespole;
  • mile widziana znajomość przepisów ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Prawo Zamówień Publicznych, Ustawy o rachunkowości;
  • znajomość obowiązujących przepisów i wytycznych dot. rozliczania projektów unijnych i doświadczenie w zakresie realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego i doświadczenie w pracy w projektach realizowanych we współpracy międzynarodowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie do karty sportowej;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • możliwość udziału w zajęciach sportowych dla pracowników na preferencyjnych warunkach;
  • możliwość udziału w kursach nauki języków obcych dla pracowników na preferencyjnych warunkach;
  • dofinansowanie pakietu opieki medycznej;
  • możliwość korzystania z programów związanych z mobilnością za granicę (Erasmus+ i inne);
  • możliwość ubiegania się o dofinansowanie studiów, szkoleń i kursów dla pracowników (Staff Academy i inne);
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista w CRiRP".

Termin składania ofert: 11.02.2024 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 12-01-2024
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska