Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Biurze Szkoły Doktorskiej

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

specjalisty w Biurze Szkoły Doktorskiej

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa procesów związanych z kształceniem doktoranta, w szczególności obcokrajowca;
  • obsługa procesu rekrutacji kandydata z Polski i z zagranicy do Szkoły Doktorskiej;
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu osiągnięć naukowych i samodoskonalenia naukowego doktoranta;
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów;
  • wsparcie działań dotyczących oceny jakości kształcenia – tworzenie ankiet, raportów, opracowywanie dokumentacji;
  • wsparcie procesu przygotowywania harmonogramów zajęć, powierzeń prowadzenia zajęć, umów z prowadzącymi oraz sylabusów przedmiotów;
  • monitorowanie zmian w aktach prawnych oraz przepisach wewnętrznych w obszarze powierzonych zadań;
  • wprowadzanie danych do informatycznych systemów obsługi procesu kształcenia;
  • archiwizacja dokumentów;
  • współpraca z jednostkami Uczelni oraz podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność pracy z dokumentacją;
  • umiejętność przygotowywania pism, sprawozdań, raportów, prezentacji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie (m.in. poziom B2 i wyżej) – warunek konieczny.
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych programów do obsługi procesu kształcenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań;
  • zaangażowanie, skrupulatność i dokładność.

Mile widziane:

  • znajomość systemu POL-on, USOS i/lub wewnątrzuczelnianych systemów informatycznych (m.in. TETA, EOD);
  • znajomość ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce”;
  • doświadczenie w pracy w administracji uczelni.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • wsparcie w okresie wdrożenia;
  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • udział w projektach z partnerami międzynarodowymi;
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta, nowoczesne biuro;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „Specjalista w Szkole Doktorskiej”.

Termin składania ofert:  14.03.2024

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna  dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 13-02-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska