Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Biurze Szkoły Doktorskiej

Termin składania dokumentów: 31.01.2023

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty w Biurze Szkoły Doktorskiej

Główne zadania i obowiązki:

  • organizacja, prowadzenie i nadzorowanie działań promujących Szkołę Doktorską w kraju i za granicą, w tym:
    - prowadzenie kanałów mediów społecznościowych Szkoły Doktorskiej tj. Facebook, Twitter oraz LinkedIn,
    - koordynowanie kampanii internetowych, m.in. Google Ads, Facebook oraz współpraca z agencjami reklamowymi,
    - przygotowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych online, w tym opisów promocyjnych, podstawowych grafik i materiałów filmowych,
    - przygotowanie oferty na portale krajowe i obcojęzyczne;
  • współpraca z jednostkami wspomagającymi promocję studiów za granicą;
  • prowadzenie polskiej oraz anglojęzycznej strony internetowej Szkoły Doktorskiej;
  • opracowywanie strategii działań promocyjno-informacyjnych oraz ich monitoring;
  • kontakt z promotorami i doktorantami w celu monitorowania osiągnięć naukowych i ich promocji w ramach Szkoły Doktorskiej;
  • inicjowanie nowych projektów i realizacja już prowadzonych w zakresie działań informacyjno-promocyjnych, integracyjnych
    i edukacyjnych. Współpraca z Samorządem Doktorantów;
  • udział w przygotowaniu wniosków projektowych w celu pozyskania środków z projektów zewnętrznych na umiędzynarodowienie Szkoły Doktorskiej oraz jej promocję;
  • wsparcie procesu rekrutacji do Szkoły Doktorskiej, w tym, rekrutacja kandydatów z zagranicy, rekrutacja kandydatów w ramach projektów. Nadzór nad systemem rekrutacyjnym Apply UPWr;
  • udział w projektach realizowanych lub współrealizowanych przez Szkołę Doktorską, w tym prowadzenie programu Bon doktoranta oraz projektów z przeznaczeniem na wsparcie działalności naukowej doktorantów.

Wymagania:

  • „lekkie pióro”, kreatywność oraz umiejętność tworzenia ciekawych treści;
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność budowania dobrych relacji;
  • doświadczenie w obsłudze programów graficznych (Canva, Adobe Illustrator, Photoshop, Adobe Premiere);
  • znajomość narzędzi do monitorowania kampanii promocyjnych (Google Analytics, Facebook Ads);
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów (mile widziane STER-NAWA, projekty z komponentem międzynarodowym).

Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
    • udział w projektach z partnerami międzynarodowymi;
    • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
    • szeroki pakiet socjalny;
    • dofinansowanie aktywności sportowej;
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
    • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

    CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista w BSD"

    Termin składania ofert: 31.01.2023 r.

    Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr

    Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

    Wytworzył: Jarosław Bosy
    Data wytworzenia: 22-12-2022
    Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
    Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska