Pozostałe oferty pracy

Specjalista w Biurze Informacji i Promocji

Termin składania dokumentów: 15.01.2021 r.

ogłasza konkurs na

stanowisko specjalisty w Biurze Informacji i Promocji

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • Pisanie i publikowanie artykułów w języku polskim i angielskim,
  • Przeprowadzanie wywiadów, zbieranie materiałów do artykułów,
  • Kreowanie tematów i cykli tematycznych artykułów,
  • Udział w procesie wydawniczym uczelnianego czasopisma,
  • Obsługa strony internetowej uczelni,
  • Korekta i redakcja tekstów nadesłanych przez inne jednostki,
  • Współpraca z mediami zewnętrznymi.

Wymagania wobec kandydata:

  • Lekkie pióro, świetna znajomość języka polskiego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1/C2),
  • Doświadczenie w pisaniu tekstów dziennikarskich,
  • Doświadczenie w obsłudze systemów zarządzania treścią (CMS),
  • Kreatywność, otwartość, wysokie kompetencje komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę w wymiarze 1 etatu,
  • Pracę w kreatywnym zespole.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
  • Dwa napisane samodzielnie teksty dziennikarskie,
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@upwr.edu.pl. Termin składania ofert upływa 15 stycznia 2021 r. o godz. 15.00.
Dokumenty należy przesłać w jednym pliku PDF, z dopiskiem w temacie Praca w Biurze Informacji i Promocji - Dziennikarz BIP.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71 320 5499.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.
Prosimy o dołączenie podpisanej „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji”

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 10-12-2020
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska