Pozostałe oferty pracy

Specjalista - psycholog w Centrum Wsparcia i Dostępności

ogłasza nabór na stanowisko

specjalisty - psychologa

w Centrum Wsparcia i Dostępności

Główne zadania i obowiązki:

  • poradnictwo psychologiczne dla studentów, doktorantów i pracowników uczelni,
  • promowanie i prowadzenie szkoleń/warsztatów z zakresu kształtowania zachowań korzystnych dla zdrowia psychicznego i radzenia sobie w sytuacjach trudnych,
  • udzielanie wsparcia w rozwoju osobistym i społecznym dla studentów i doktorantów,
  • udzielanie pomocy w znalezieniu miejsca oferującego właściwy rodzaj leczenia,
    w przypadku osób z poważniejszymi trudnościami psychologicznymi lub zaburzeniami zdrowia psychicznego,
  • inne bieżące obowiązki związane z funkcjonowaniem Centrum Wsparcia i Dostępności, zlecone przez dyrektora.

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów magisterskich z psychologii,
  • ukończone szkolenie/a psychologiczne w obszarach związanych ze zdrowiem psychicznym,
  • doświadczenie w prowadzeniu konsultacji psychologicznych,
  • mile widziana rozpoczęta szkoła psychoterapii,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów z kompetencji miękkich,
  • odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychologa,
  • chęć rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach rozwijających kompetencje z zakresu psychoterapii,
  • wysoka empatia, umiejętność współpracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS),
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „specjalista – psycholog w CWiD"

Termin składania ofert: 30.06.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 12-06-2022
Opublikowane przez: Anna Gajda
Ostatnio zaktualizował: Anna Gajda