Specjalista produkcji roślinnej w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

specjalisty produkcji roślinnej

w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Swojczycach

Główne zadania i obowiązki:

  • organizacja produkcji roślinnej Stacji ( wielkopowierzchniowe uprawy + poletka doświadczalne) – prowadzenie zmianowania upraw, organizacja i nadzór nad wykonaniem planów nawożenia, ochrony roślin, zasiewów i zbiorów i magazynowania;
  • zapewnienie bazy paszowej dla zwierząt zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • nadzór nad realizacją doświadczeń polowych we współpracy z kierownikami tematów badawczych oraz prowadzenie ewidencji prac i zabiegów podczas prowadzonych badań;
  • nadzór nad pracownikami polowymi i osobami obsługującymi doświadczenia polowe, organizacja pracy;
  • zapewnienie realizacji doświadczeń zgodnie z metodyką badawczą;
  • organizacja zaplecza do realizacji doświadczeń, zajęć praktycznych, praktyk i staży, prac dyplomowych w zakresie produkcji roślinnej;
  • przygotowanie zapotrzebowania na ŚOR, nawozy, materiał siewny;
  • dbałość o analizy glebowe;
  • prowadzenie dokumentacji upraw;
  • ewidencja i zapotrzebowanie na serwisy maszyn i części maszyn rolniczych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (minimum inżynierskie) rolnicze;
  • umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE;
  • biegłe poruszanie się po tematycznych forach;
  • prawo jazdy kat B (najlepiej C+E);
  • umiejętność kierowania grupą pracowników.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista produkcji roślinnej".

Termin składania dokumentów: 04.05.2024 roku

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 04-04-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak