Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

specjalisty ds. zamówień publicznych

w Centrum Zamówień Publicznych i Zakupów - Sekcja Zamówień i Umów

Główne zadania i obowiązki:

  • samodzielne przygotowywanie i realizacja procesu udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami wewnętrznymi;
  • przygotowywanie projektów umów do prowadzonych postępowań;
  • przekazywanie ogłoszeń do Biuletynu Zamówień Publicznych i Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej;
  • publikacja postępowań na platformie zakupowej i w Biuletynie Informacji Publicznej
  • udział w pracach komisji przetargowych;
  • wsparcie dla komórek merytorycznych w przygotowaniu postępowania o udzielenie zamówienia, tj.: w szacowaniu, w opisie przedmiotu zamówienia;
  • wsparcie w opracowaniu planu zamówień publicznych i planu postępowań wraz z korektami;
  • prowadzenie rejestru postępowań;
  • sporządzanie rocznego sprawozdania.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze, administracyjne, ekonomiczne;
  • praktyczna znajomość ustawy PZP oraz aktów wykonawczych;
  • bardzo dobra znajomość MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego poszukiwania informacji;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wymagania pożądane:

  • szkolenia z zakresu ustawy Pzp i aktów wykonawczych;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność w jej wykonywaniu, samodzielność;
  • umiejętność pracy i radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
  • komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

 CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista ds. zamówień publicznych".

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 11-03-2024
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska