Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty ds. Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

w Dziale Kadr i Płac

Obowiązki:

  • obsługa administracyjna Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS), zgodnie
    z propozycjami Komisji Socjalnej i decyzjami dysponentów środków;
  • planowanie i organizacja wydarzeń finansowanych ze środków ZFŚS skierowanych do pracowników Uczelni oraz emerytów i rencistów;
  • kompletowanie wniosków o korzystanie ze świadczeń finansowych z ZFŚS;
  • prowadzenie ewidencji wniosków na pożyczki mieszkaniowe oraz sporządzanie umów i przygotowanie list wypłat udzielonych pożyczek;
  • przygotowywanie dokumentacji do rozpatrzenia na posiedzeniu Komisji Socjalnej;
  • monitorowanie wydatkowania środków ZFŚS;
  • organizowanie i rozliczanie różnych form świadczeń socjalnych dla osób uprawnionych;
  • udzielanie informacji pracownikom na temat zasad funkcjonowania ZFŚS;
  • prowadzenie zapisów na wczasy w pracowniczym ośrodku;
  • kontakt z interesantami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z obsługą ZFŚS;
  • znajomość ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności organizacyjne;
  • skrupulatność oraz sumienność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • pracę pełną wyzwań;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Pierwszy – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu,

Drugi – rozmowa kwalifikacyjna.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Kadr i Płac – za pośrednictwem

e-mail: hr@upwr.edu.pl (z dopiskiem w tytule maila: Kandydat na Specjalistę ds. ZFŚS).

Termin składania dokumentów upływa w dniu 11 czerwca 2021 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 26-05-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska