Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia realizacji projektu EU GREEN

Termin składania dokumentów: 17.12.2022 r.

ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. wsparcia realizacji WP2,

Work Package 2

(„An educational model centred on sustainability and the SDGs”)

projektu EU GREEN, Uniwersytety Europejskie na UPWr

Główne zadania i obowiązki:

  • prowadzenie spraw związanych z obsługą administracyjno-finansową i organizacyjną zadania WP2;
  • bieżąca współpraca z uczelniami partnerskimi konsorcjum (w tym obsługa bieżącej korespondencji, organizacja i obsługa spotkań komisji w zadaniu WP2, organizacja spotkań wewnętrznych  w ramach realizacji zadania WP2);
  • współpraca z działami kompetencyjnymi UPWr w zakresie realizacji WP2;
  • uczestnictwo i opracowywanie sprawozdań ze spotkań uczelnianych i spotkań konsorcjum;
  • bieżące raportowanie stanu zaawansowania prac do koordynatora zadania WP2;
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi pracownikami UPWr zaangażowanymi w realizację zadań w ramach WP2;
  • bieżąca współpraca z kierownikiem realizowanego projektu oraz działami kompetencyjnymi UPWr;
  • inne bieżące obowiązki związane z realizacją projektu, zlecone przez zastępcę kierownika projektu-lidera WP2.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu, systematyczność, kreatywność, zaangażowanie;
  • zdolności organizacyjne, komunikacyjne, umiejętność współpracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość innego j. obcego krajów obejmujących partnerów konsorcjum;
  • mile widziane doświadczenie w instytucji szkolnictwa wyższego;
  • mile widziane doświadczenie realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej lub programów krajowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres 4 lat z możliwością przedłużenia zatrudnienia po zakończeniu realizacji projektu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • delegacje zagraniczne w ramach realizowanego projektu;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista ds. wsparcia realizacji WP2"

Termin składania ofert: 17.12.2022 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 17-11-2022
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska