Specjalista ds. sanitarnych w Centrum Eksploatacji i Remontów Obiektów Budowlanych

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty ds. sanitarnych

w Centrum Eksploatacji i Remontów Obiektów Budowlanych

Główne zadania i obowiązki:

  • prowadzenie eksploatacji urządzeń i instalacji w obszarze branży sanitarnej oraz ogólnomechanicznej w obiektach UPWr obejmującej infrastrukturę wodnokanalizacyjną, ciepłowniczą, wentylacyjną, klimatyzacyjną, wody lodowej, chłodniczą, gazu sieciowego, propanu i gazów technicznych,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowych oraz umów w zakresie swoich kompetencji,
  • występowanie o warunki techniczne przyłączeniowe lub ich zmianę,
  • uczestniczenie w pracach przygotowawczych, realizacji i odbiorach infrastruktury technicznej, urządzeń i instalacji nowych oraz modernizowanych obiektach,
  • nadzorowanie pracy podległych zespołów i firm zewnętrznych w ramach swoich kompetencji,
  • opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych  związanych z zakresem działania swojego stanowiska lub ich bieżącą  aktualizację,
  • wykonywanie pomiarów wraz  ze sporządzeniem protokołów z pomiarów wentylacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • zastępowanie dyrektora Centrum Eksploatacji i Remontów Obiektów Budowlanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z branży sanitarnej,
  • uprawnienia energetyczne z grupy 2 - Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz innych urządzeń energetycznych,
  • uprawnienia energetyczne z grupy 3 - Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające paliwa gazowe
  • uprawnienia budowlane w branży sanitarnej,
  • samodzielność, wytrwałość, praca pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS),
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista ds.sanitarnych w CEiROB"

Termin składania ofert: 7.07.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 16-05-2022
Opublikowane przez: Anna Gajda
Ostatnio zaktualizował: Anna Gajda