Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. przedsiębiorczości

ogłasza nabór na stanowisko

specjalisty ds. przedsiębiorczości

w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Główne zadania i obowiązki:

  • promowanie i wspieranie w środowisku akademickim Uczelni przedsiębiorczości oraz innowacyjności poprzez organizowanie eventów, szkoleń, warsztatów, kursów dokształcających itp. w formie zdalnej lub stacjonarnej;
  • doradztwo merytoryczne na rzecz startupów i przedsiębiorców;
  • organizowanie konkursów z zakresu przedsiębiorczości akademickiej;
  • pozyskiwanie środków finansowych, w tym funduszy UE wspierających działalność AIP UPWr;
  • redagowanie treści i obsługa strony internetowej oraz mediów społecznościowych AIP UPWr;
  • inicjowanie kontaktów i rozwój współpracy z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność B+R, funduszami inwestycyjnymi oraz Instytucjami Otoczenia Biznesu;
  • obsługę administracyjną działań Inkubatora, w tym tworzenie dokumentacji;
  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami AIP UPWr.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, przepisów podatkowych;
  • wiedza na temat przedsiębiorczości i najnowszych trendów z nią związanych;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji interpersonalnych;
  • komunikatywność i umiejętność rozpoznania potrzeb klientów;
  • zaangażowanie w wykonywanie zleconych zadań;
  • samodzielność i własna inicjatywa;
  • umiejętność przygotowywania i wygłaszania prezentacji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

 Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy w biznesie, w Instytucji Otoczenia Biznesu lub w prowadzeniu własnego biznesu;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista ds. przedsiębiorczości".

Termin składania dokumentów: 31.01.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 04-01-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak