Specjalista ds. pozyskiwania projektów aplikacyjnych w Centrum Badawczo - Rozwojowym

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty ds. pozyskiwania projektów aplikacyjnych

w Centrum Badawczo-Rozwojowym

Główne zadania i obowiązki:

  • Pozyskiwanie środków na realizację projektów badawczo-rozwojowych o charakterze aplikacyjnych,
  • Kompleksowa obsługa operacyjna i administracyjna procesu pozyskiwania projektów z partnerem przemysłowym obejmującą m.in. opracowywanie części administracyjnej wniosków projektowych, weryfikację formalną oraz nadzór nad całościowym przygotowaniem i złożeniem dokumentacji aplikacyjnej,
  • Tworzenie i koordynacja prac konsorcjum/zespołów roboczych,
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do pozyskania projektów aplikacyjnych,
  • Poszukiwanie źródeł finansowania dla projektów w obszarze technologia żywności, weterynaria, geodezja, rolnictwo, gospodarka obiegu zamkniętego, ochrona środowiska oraz przygotowywanie informacji o możliwościach i zasadach aplikowania dla pracowników,
  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień i statystyk dotyczących projektów realizowanych w instytucie
  • Monitorowanie obowiązujących przepisów i wytycznych mających wpływ na pozyskiwanie i realizację projektów
  • Współtworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Centrum,
  • Wsparcie dyrektora Centrum w pracy bieżącej dotyczącej obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • Tworzenie i dbanie o dobry wizerunek Centrum Badań i Rozwoju i uczelni.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; administracyjne lub w obszarze: technologia żywności, weterynaria, biotechnologia, rolnictwo, ochrona środowiska, chemia lub w obszarach pokrewnych, inne podobne,
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pozyskiwaniu projektów aplikacyjnych na styku nauka przemysł,
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obsłudze administracyjnej projektów badawczych i rozwojowych,
  • Znajomość polskiego systemu finansowania nauki oraz głównych polskich i europejskich programów finansowania,
  • Samodzielność i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, w tym pod presja czasu i w warunkach stresogennych,
  • Podstawowa znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Prawa własności przemysłowej, prawa zamówień publicznych;
  • Znajomość specyfiki funkcjonowania instytucji o charakterze badawczo-rozwojowym,
  • Znajomość specyfiki dokumentacji związanej z pozyskiwaniem klienta zewnętrznego, finansowaniem działalności naukowej ze środków budżetu Państwa;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność;
  • Systematyczność, kreatywność, zaangażowania, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowo powstałym zespole projektowym,
  • Pracę w dynamicznym środowisku na pograniczu nauki i biznesu w szybko rozwijających się gałęziach gospodarki,
  • Rozwój umiejętności zawodowych, szkolenia zawodowe zakończone zdobyciem certyfikatu,
  • Udział w targach i konferencjach polskich i zagranicznych,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista ds. projektów CBR”

Termin składania ofert: 10.11.2021 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 07-10-2021
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała