Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. pozyskiwania projektów aplikacyjnych

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty ds. pozyskiwania projektów aplikacyjnych

Miejsce pracy: Centrum Badawczo-Rozwojowe

Główne obowiązki:

  1. Pozyskiwanie środków na realizację projektów badawczo-rozwojowych o charakterze aplikacyjnych,
  2. Kompleksowa obsługa operacyjna i administracyjna procesu pozyskiwania projektów z partnerem przemysłowym obejmującą m.in. opracowywanie części administracyjnej wniosków projektowych, weryfikację formalną oraz nadzór nad całościowym przygotowaniem i złożeniem dokumentacji aplikacyjnej,
  3. Tworzenie i koordynacja prac konsorcjum/zespołów roboczych,
  4. Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do pozyskania projektów aplikacyjnych,
  5. Poszukiwanie źródeł finansowania dla projektów w obszarze agrotech oraz przygotowywanie informacji o możliwościach i zasadach aplikowania dla pracowników,
  1. sporządzanie sprawozdań, zestawień i statystyk dotyczących projektów realizowanych w instytucie
  2. zamieszczanie oraz aktualizowanie danych dotyczących realizowanych projektów
    w systemie POLON
  3. monitorowanie obowiązujących przepisów i wytycznych mających wpływ na pozyskiwanie i realizację projektów
  1. Współtworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Centrum,
  2. Wsparcie dyrektora Centrum w pracy bieżącej dotyczącej obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  3. Tworzenie i dbanie o dobry wizerunek Centrum Badawczo-Rozwojowego i uczelni.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe; administracyjne lub obszarem agrotech, medycyna weterynaryjna, inne podobne,
  2. Minimum trzyletnie doświadczenie w pozyskiwaniu projektów naukowych,
  3. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obsłudze administracyjnej projektów badawczych i rozwojowych,
  4. Znajomość polskiego systemu finansowania nauki oraz głównych polskich i europejskich programów finansowania,
  5. Samodzielność i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, w tym pod presja czasu i w warunkach stresogennych,
  6. Podstawowa znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Prawa własności przemysłowej, prawa zamówień publicznych;
  7. Znajomość specyfiki funkcjonowania instytucji o charakterze badawczo-rozwojowym,
  8. Znajomość specyfiki dokumentacji związanej z pozyskiwaniem klienta zewnętrznego, finansowaniem działalności naukowej ze środków budżetu Państwa;
  9. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  10. Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność;
  11. Systematyczność, kreatywność, zaangażowania, inicjatywa w działaniu.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • kopię dyplomu i inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy,
  • Pracę w dynamicznym środowisku na pograniczu nauki i biznesu w obszarze agrotech,
  • Rozwój umiejętności zawodowych,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie.

Kontakt za pośrednictwem e-mail innowacje@upwr.edu.pl

Termin składania ofert: 05.07.2021

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 21-06-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska