Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. pozyskiwania projektów

Termin składania dokumentów: 31.01.2023

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty ds. pozyskiwania projektów

w Centrum Badawczo-Rozwojowym

Główne zadania i obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie środków na realizację krajowych projektów badawczo-rozwojowych o charakterze aplikacyjnym;
  • interaktywna współpraca z zespołami badawczymi oraz specjalistami ds. komercjalizacji i ochrony IP;
  • kompleksowa obsługa operacyjna i administracyjna procesu pozyskiwania projektów z partnerem przemysłowym obejmującą m.in. opracowywanie części formalnej wniosków projektowych, weryfikację formalną oraz nadzór nad całościowym przygotowaniem i złożeniem dokumentacji projektowej;
  • tworzenie konsorcjów we współpracy ze specjalistami ds. komercjalizacji oraz koordynacja prac konsorcjum/zespołów roboczych;
  • analiza dokumentacji konkursowej, sporządzanie dokumentacji niezbędnej do pozyskania projektów aplikacyjnych;
  • aktywne poszukiwanie źródeł finansowania dla projektów w obszarze technologia żywności, weterynaria, geodezja, rolnictwo, gospodarka obiegu zamkniętego, ochrona środowiska oraz przygotowywanie informacji o możliwościach i zasadach aplikowania dla pracowników;
  • sporządzanie sprawozdań, zestawień i statystyk dotyczących pozyskiwanych projektów;
  • monitorowanie obowiązujących przepisów i wytycznych mających wpływ na pozyskiwanie i realizację projektów, pozyskiwanie opinii i interpretacji z instytucji pośredniczących;
  • współtworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Centrum, w tym współtworzenie newslettera, materiałów na stronę intranetową;
  • szkolenia i konsultacje indywidualne dla zespołów naukowych;
  • ciągły rozwój zawodowy i dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu CBR;
  • udział jako administrator i/lub wykonawca w jednym z projektów wewnętrznych prowadzonych przez CBR;
  • wsparcie dyrektora Centrum w pracy bieżącej dotyczącej obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego;
  • tworzenie i dbanie o dobry wizerunek Centrum Badań i Rozwoju i uczelni.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe administracyjne/zarządzanie projektami lub w obszarze: technologia żywności, weterynaria, biotechnologia, rolnictwo, ochrona środowiska, chemia lub w obszarach pokrewnych, inne podobne;
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pozyskiwaniu projektów aplikacyjnych na styku nauka przemysł;
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze administracyjnej projektów badawczych rozwojowych;
  • umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność;
  • kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu, duża doza poczucia humoru i dystans do siebie;
  • chęć rozwoju zawodowego i dzielenia się wiedzą;
  • akceptacja różnorodności zadań i dynamicznego środowiska;
  • znajomość polskiego systemu finansowania nauki oraz głównych polskich i europejskich programów finansowania;
  • samodzielność w zarządzaniu czasem i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy;
  • podstawowa znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Prawo własności przemysłowej, Prawo zamówień publicznych;
  • znajomość specyfiki funkcjonowania instytucji o charakterze badawczo-rozwojowym;
  • znajomość specyfiki dokumentacji związanej z pozyskiwaniem klienta zewnętrznego, finansowaniem działalności naukowej ze środków budżetu Państwa;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • mile widziany certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia i zdanie egzaminu z dowolnej metodyki zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • pracę w nowo utworzonym zespole w interdyscyplinarnym, dynamicznie rozwijającym się dziale wśród specjalistów z różnych dziedzin;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu, 5 dni w miesiącu.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila "Specjalista ds. pozyskiwania projektów".

Termin składania ofert: 31.01.2023

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr .

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 03-01-2023
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska