Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. Płac

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalisty ds. Płac

Główne obowiązki:

  •  Samodzielne sporządzanie list płac oraz kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu,
  • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,
  • Przygotowanie sprawozdań do GUS i MEiN,
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych,
  • Przygotowanie i analiza zestawień z list płac na potrzeby uzgodnień prawidłowości księgowań,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi(ZUS, US, komornicy),
  • Przygotowywanie druków Rp-7 ,
  • Archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Praktyczna wiedza w zakresie rozliczania czasu pracy,
  • Wiedza z zakresu PPK,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Office (w szczególności Excel),
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Dokładność, staranność i terminowość,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego TETA.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS),
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista ds. Płac"

Termin składania ofert: 15.09.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Historia wersji
Wytworzył: Adam Szewczuk
Data wytworzenia: 23-08-2022
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska