Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. nieruchomości

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

specjalisty ds nieruchomości

Główne zadania i obowiązki:

  • prowadzenie ewidencji nieruchomości, przygotowywanie zestawień, raportów itp.;
  • wykonywanie czynności związanych z gospodarką nieruchomościami (przygotowywanie umów najmu, dzierżawy, rozliczanie umów);
  • przygotowywanie i pozyskiwanie dokumentów niezbędnych do zbycia nieruchomości;
  • przygotowywanie przetargów/aukcji dotyczących sprzedaży i dzierżawy nieruchomości;
  • przygotowywanie opracowań kartograficznych i materiałów pomocniczych w celu realizacji powierzonych zadań;
  • przygotowywanie wniosków, pism i prowadzenie korespondencji związanej z zakresem działania jednostki.

Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie: geodezja i kartografia, gospodarka nieruchomościami, gospodarka przestrzenna;
  • znajomość narzędzi GIS;
  • znajomość przepisów związanych z gospodarką nieruchomościami;
  • zaawansowana znajomość obsługi komputera w zakresie MS Ofiice (Word, Excel) oraz umiejętność pracy w chmurze (np. Dropbox);
  • umiejętność redagowania tekstów (w tym treści pism, regulaminów, zarządzeń, sprawozdań itp.); doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • obsługa urządzeń biurowych.

Dodatkowe wymagania:

  • umiejętność samodzielnego i odpowiedzialnego działania w celu realizacji powierzonego zakresu obowiązków (zdolności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra zdolność planowania i organizacji pracy, systematyczność i sumienność;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista ds. nieruchomości".

Termin składania dokumentów: 01.11.2023 roku

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 02-10-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak