Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. kształtowania środowiska

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

specjalisty ds. kształtowania środowiska

w Stacji Badawczo - Dydaktycznej w Swojczycach

Główne zadania i obowiązki:

  • realizacja pomiarów hydrometeorologicznych;
  • obsługa aparatury pomiarowej;
  • realizacja zestawień pomiarowych;
  • tworzenie bazy danych;
  • dbałość o sprawność aparatury pomiarowej;
  • udział w badaniach i projektach.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, związane z kształtowaniem środowiska;
  • wykształcenie wyższe na poziomie inżyniera;
  • umiejętność obsługi aparatury pomiarowej;
  • znajomość programu Ms Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • możliwość podnoszenia kompetencji.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: Specjalista ds. kształtowania środowiska”.

Termin składania ofert: 10.10.2023 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 20-09-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska