Pozostałe oferty pracy

Specjalista ds. archiwalnych

ogłasza nabór na stanowisko

specjalisty ds. archiwalnych

Główne zadania i obowiązki:

  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi w zakresie prawidłowego przygotowania dokumentacji do przekazania do archiwum w oparciu o obowiązujące przepisy kancelaryjno-archiwalne,
  • przyjmowanie dokumentacji z jednostek organizacyjnych i prowadzenie ewidencji,
  • brakowanie dokumentacji niearchiwalnej,
  • udostępnianie dokumentacji,
  • bieżąca kontrola terminowości i zwrotu wypożyczonej dokumentacji,
  • obsługa korespondencji związanej z działaniem archiwum,
  • opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych regulujących pracę kancelaryjno -archiwalną oraz ich bieżącą aktualizację.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( mile widziana specjalizacja archiwalna ),
  • dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze archiwalnym,
  • znajomość prawa archiwalnego,
  • dobra znajomość programu Microsoft Office,
  • znajomość programu Excel,
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane:

  • znajomość ustawy o dostępie do informacji publicznej,
  • doświadczenie w prowadzeniu biuletynu informacji publicznej,
  • doświadczenie w pracy w środowisku EOD/EZD bądź w ramach innych rozwiązań teleinformatycznych wykorzystywanych w pracy kancelaryjno-archiwalnej,
  • ukończenie kursów archiwalnych I i II stopnia.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w wymiarze całego etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego i zimowego,
  • szkolenia zawodowe,
  • karta Multisport.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Specjalista ds. archiwalnych ".

Termin składania ofert: 30.06.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 02-06-2022
Opublikowane przez: Anna Gajda
Ostatnio zaktualizował: Anna Gajda