Pozostałe oferty pracy

Specjalista d.s. obsługi monitorowania infrastruktury

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

specjalisty d.s. obsługi monitorowania infrastruktury

Główne zadania i obowiązki:

  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg  procesu monitorowania wykorzystania infrastruktury badawczej do celów działalności gospodarczej i niegospodarczej, w tym w szczególności:
    • gromadzenie i weryfikacja danych dotyczących czasu pracy infrastruktury we współpracy z opiekunami infrastruktury;
    • tworzenie i aktualizacja bazy infrastruktury badawczej w ramach systemu do monitorowania jej wykorzystywania;
    • przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów wykorzystania infrastruktury;
    • prognozowanie wysokości założonych wskaźników wykorzystania infrastruktury;
    • rozwiązywanie problemów technicznych, dostosowywanie, konfiguracja i rozwój aplikacji opartych o low-code;
    • przekształcanie potrzeb biznesowych organizacji na konkretne rozwiązania (funkcjonalności i procesy) w systemie low-code;
    • tworzenie i dostosowywanie aplikacji w środowisku low-code zgodnie z wymaganiami biznesowymi. Obejmuje to tworzenie formularzy, definiowanie procesów itp.;
    • testowanie i debugowanie konfigurowanych aplikacji w celu zapewnienia ich poprawności i niezawodności.

Wymagania:

  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym, znajomość funkcji, narzędzi i formuł (w tym formuł zagnieżdżonych) umożliwiających zaawansowaną analizę danych i tworzenie skomplikowanych arkuszy;
  • umiejętność analizy danych w MS Excel, w tym tworzenie wykresów, tabel przestawnych i innych narzędzi służących do analizy;
  • doświadczenie w zbieraniu danych z różnych źródeł (w tym zmiany źródeł danych)  i importowaniu ich do arkuszy MS Excel;
  • znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym;
  • znajomość narzędzi typu business intelligence, umiejętność tworzenia raportów, dashboardów, z wykorzystaniem tych narzędzi;
  • umiejętność programowania makr w języku VBA oraz tworzenia automatycznych procesów w MS Excel. Kandydat powinien być w stanie tworzyć makra do importowania, przetwarzania i analizy danych;
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, dokładność oraz dbałości o szczegóły, ponieważ błędy w analizach i raportach mogą mieć istotne konsekwencje;
  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub ekonomiczne (informatyka, informatyka stosowana, analityka gospodarcza, data science, controlling, finanse);
  • doświadczenie zawodowe w obszarze analizy/inżynierii danych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach naukowych;
  • podstawowa znajomość SQL (MSSQL);
  • mile widziana umiejętność programowania niskiego poziomu (np. JavaScript) w celu dostosowywania bardziej zaawansowanych funkcji systemu opartego o low-code;
  • umiejętność analizowania i budowania procesów biznesowych;
  • mile widziane rozumienie działania platform opartych o low-code, umiejętność konfigurowania i dostosowywania aplikacji w tym środowisku;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz rozumienie pojęć technicznych związanych z projektowaniem aplikacji;
  • kandydat powinien być skutecznym komunikatorem, który potrafi współpracować z różnymi zespołami i interesariuszami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy przesłać w na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "Specjalista ds obsługi monitorowania infrastruktury".

Termin składania ofert: 19.10.2023 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 19-09-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak