Pozostałe oferty pracy

Samodzielny Referent w Katedrze Biologii Eksperymentalnej

ogłasza nabór na stanowisko Samodzielnego Referenta

w Katedrze Biologii Eksperymentalnej

Główne obowiązki:

  • prowadzenie obsługi administracyjnej sekretariatu Katedry,
  • prowadzenie obsługi administracyjnej projektów NCN i innych projektów Badawczych,
  • uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych dla Katedry,
  • prowadzenie zaopatrzenia Katedry w materiały oraz odczynniki na cele badawcze oraz dydaktyczne,
  • prowadzenie ewidencji zakupionych przez Jednostkę środków trwałych w Księgach oraz uczestniczenie w procesie inwentaryzacji/likwidacji środków trwałych w Jednostce,
  • wprowadzanie danych do USOS - plany, sprawozdania ( rozliczanie godzin dydaktycznych, pensum nauczycieli akademickich),
  • uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentów koniecznych do zatrudnienia / przedłużania zatrudnienia pracowników Katedry oraz pracowników w grantach NCN ,
  • pisanie i składanie wniosków o dotacje z Uczelni,
  • prowadzenie ewidencji badań okresowych pracowników Katedry oraz badań epidemiologicznych pracowników naukowych i doktorantów,
  • prowadzenie rejestru pracowników narażonych na działanie szkodliwych czynników chemicznych, aktualizowanie listy szkodliwych czynników chemicznych, przygotowywanie zestawień dla Działu BHP,
  • wystawianie faktur w TETA za usługi badawcze świadczone przez Katedrę,
  • przygotowywanie raportów finansowych oraz raportów z działalności Jednostki .

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok,
  • biegła obsługa komputera, aplikacji biurowych (Excel)
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS),
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Samodzielny Referent w KBE”

Termin składania ofert: 7.07.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 06-06-2022
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska