Pozostałe oferty pracy

Samodzielny Referent w Domu Studenckim Labirynt

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA

ogłasza nabór na stanowisko

Samodzielnego Referenta w Domu Studenckim Labirynt

Główne zadania i obowiązki:

  • Kwaterowanie i wykwaterowanie studentów oraz osób korzystających z noclegów gościnnie
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji ( grafik rezerwacji, rejestr opłat, obciążenia)
  • Prawidłowe prowadzenie ksiąg meldunkowych,
  • Prowadzenie rejestru i grafiku zakwaterowania mieszkańców Domu Studenckiego
  • Naliczenie należnych opłat za Dom Studencki oraz na bieżąco korygowanie ich zgodnie z obowiązującym cennikiem i kontrolowanie wpłaty należności,
  • Sporządzanie comiesięcznych sprawozdań wpłat za DS-y i wpłat za noclegi gościnne.
  • Sporządzanie miesięcznych grafików, sprawozdań oraz zestawień ,
  • Pilnowanie i przestrzeganie dyscypliny pracy pracowników DS.-u ( zwolnienia lekarskie, zastępstwa, itp.),
  • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Prowadzenie książki inwentarzowej pościeli i książki ilościowej – przygotowywanie likwidacji i całorocznych inwentaryzacji,
  • Wydawanie studentom przy zakwaterowaniu należnych środków i ich rozliczanie, prowadzenie odpowiednich kartotek,
  • Współpraca w zakresie bieżącej działalności domu studenckiego z pozostałymi akademikami, Centrum Spraw Studenckich, dziekanatami i administracją uczelni.

Wymagania

  • umiejętność samodzielnego i odpowiedzialnego działania w celu realizacji powierzonego zakresu obowiązków (zdolności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne),
  • znajomość programu Word, Excel,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w piśmie oraz mowie,
  • systematyczność i dokładność (dobra organizacja pracy własnej).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • Pracę w dynamicznym środowisku ,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Samodzielny Referent Labirynt"

Termin składania ofert: 31.3.2022 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 21-03-2022
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska