Pozostałe oferty pracy

Samodzielny Referent w Centrum Zarządzania Budynkami

ogłasza nabór na stanowisko

Samodzielnego Referenta w Centrum Zarządzania Budynkami

Główne zadania i obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości pracy na poszczególnych stanowiskach , sporządzenie harmonogramów pracy dla pracowników obsługi ;
  • Sporządzenie dokumentacji zarobkowej (kart pracy ) dla pracowników obsługi ;
  • Wydawanie sprzętu do użytku poszczególnym pracownikom rejonu ;
  • Sprawowanie nadzoru oraz dbałość o sprzęt, wyposażenia oraz akcesoria związanych z przygotowaniem uroczystości uczelnianych ;
  • Bieżące prowadzenie ewidencji przychodu i rozchodu materiałów i środków czystościowych ;
  • Kontrola jakości sprzątania na poszczególnych rejonach ;
  • Prowadzenie rejestrów odczytu zużycia wody, energii elektrycznej itd.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera, aplikacji biurowych (Word, Excel)
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
  • Pracę w dynamicznym środowisku ,
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Samodzielny Referent w CZB"

Termin składania ofert: 2.12.2021 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 22-11-2021
Opublikowane przez: Marta Grabowska
Ostatnio zaktualizował: Marta Grabowska