Pozostałe oferty pracy

Samodzielna księgowa w Dziale Finansowym

ogłasza nabór na stanowisko Samodzielnej księgowej

w Dziale Finansowym

(dwa etaty)

Główne zadania i obowiązki:

  • praca w systemie EOD (Elektroniczny Obieg Dokumentów) i programie finansowo-księgowym Teta;
  • wprowadzanie i sprawdzanie dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalno-rachunkowym;
  • prowadzenie rozliczeń z pracownikami i studentami (faktury gotówkowe, delegacje, zaliczki, stypendia, wnioski finansowe);
  • realizacja zapłat dokumentów finansowych w systemach EOD, Teta i banku.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne;
  • bardzo dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych;
  • mile widziana umiejętność obsługi programu finansowo-księgowego TETA;
  • umiejętność zapewnienia wysokiej jakość obsługi klientów;
  • terminowość, skrupulatność i sumienność;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Ustawy dot. dyscypliny finansów publicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę na uczelni posiadającej długoletnią tradycję;
  • jasne i precyzyjne określanie zadań;
  • pełne wdrożenie na stanowisku pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności;
  • miłą i przyjemną atmosferę;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Samodzielna księgowa w Dziale Finansowym"

Termin składania ofert: 17.12.2021 roku

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 09-12-2021
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała