Pozostałe oferty pracy

Referent w Dziale Promocji

ogłasza nabór na stanowisko

referenta w Dziale Promocji

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • obsługa administracyjna (m.in. systemów EOD, TETA, tworzenie umów, przygotowanie przetargów, planów projektowych oraz zakupowych, ewidencja wydatków)
  • udział w organizowaniu eventów, konferencji, działań cyklicznych organizowanych na UPWr,
  • redagowanie, aktualizacja i publikacja treści na stronach internetowych uczelni, w tym w intranecie,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej min. 1 rok,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Exel),
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja i planowanie pracy własnej,
  • samodzielność, inicjatywa, przedsiębiorczość i komunikatywność,
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów pakietu Adobe.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę pełną wyzwań, z perspektywami rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • kopię dyplomu i inne dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań.

 Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: hr@upwr.edu.pl (z dopiskiem w tytule maila: referent w Dziale Promocji)

Termin składania aplikacji (CV oraz list motywacyjny) do 10.09.2021 r.

Zatrudnienie od 1 października 2021 r.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy,
że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają

Historia wersji
Wytworzył: Adam Szewczuk
Data wytworzenia: 18-08-2021
Opublikowane przez: Anna Suska
Ostatnio zaktualizował: Anna Suska