Pozostałe oferty pracy

Radca Prawny

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

radcy prawnego w Biurze Radców Prawnych

Główne zadania i obowiązki:

  • świadczenie pomocy prawnej w sprawach związanych z działalnością statutową Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, w tym sporządzanie projektów umów, opinii prawnych, wewnętrznych aktów prawnych Uczelni i innych dokumentów;
  • przygotowywanie i opiniowanie pism wychodzących z Uczelni;
  • zapewnienie obsługi prawnej organom Uczelni i jednostkom organizacyjnym;
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów formalno-prawnych w Uczelni;
  • identyfikacja problemów prawnych oraz ocena ryzyka;
  • zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego od co najmniej 4 lat;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa o szkolnictwie wyższym i nauce, prawa finansów publicznych, prawa budowlanego, prawa własności przemysłowej, ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym, ustawy o dostępie do informacji publicznej, prawa zamówień publicznych;
  • doświadczenie w postępowaniach przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi;
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • dokładność i skrupulatność;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: Radca prawny”.

Termin składania ofert: 20.03.2024 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 06-02-2024
Opublikowane przez: Barbara Kulińska
Ostatnio zaktualizował: Barbara Kulińska