Pozostałe oferty pracy

Programista

Termin składania dokumentów: 12.02.2021 r.

wiedza_edukacja_rozwoj.png

barwy_rp_1.jpgfundusz_spoleczny.jpeg

ogłasza konkurs otwarty na

stanowisko Programisty

 w Centrum Zasobów i Wsparcia Dydaktyki

w ramach projektu „POWER na UPWr – kompleksowy program rozwoju uczelni”

współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, umowa o dofinansowanie projektu nr POWR.03.05.00-00-Z082/17-00

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • Wsparcie informatyczne w zakresie opracowania i udostępniania zasobów edukacyjnych,
  • Testowanie funkcjonalności przygotowywanych materiałów jak i analiza sposobu ich prezentacji w cyfrowym repozytorium,
  • Zabezpieczenie i przetwarzanie danych do postaci użytkowej,
  • Wprowadzanie rekordów do bazy danych o metadanych deponowanych w repozytorium cyfrowym rekordów.

Wymagania wobec kandydata/kandydatki:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języków programowania takich jak JavaScript, HTLM i CSS w stopniu dobrym
  • dobra znajomość podstawowych programów pakietu Adobe Creative Cloud;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, narzędzi Google;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1/B2);
  • wysokie kompetencje interpersonalne;
  • kreatywność, otwartość i cierpliwość;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę w wymiarze 1 etatu na czas określony do dnia 31 sierpnia 2022 r.;
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • pakiet socjalny;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjazną atmosferę.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów:

  • pierwszy – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu;
  • drugi – weryfikacja predyspozycji;
  • trzeci – rozmowa kwalifikacyjna.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: hr@upwr.edu.pl.

Termin składania ofert upływa 12 lutego 2021 o godz. 15.00.

Dokumenty należy przesłać w jednym pliku PDF, z dopiskiem w tytule maila: Praca w projekcie POWER na UPWr – Programista.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 71-320-5269.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami/kandydatkami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego/ej kandydata/tki.

Prosimy o dołączenie podpisanej „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji”. Klauzula informacyjna dla kandydatów/kandydatek na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem  https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 19-01-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska