Pracownik techniczny do projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0"

Termin składania dokumentów: 02.11.2020 r.

ogłasza konkurs

na pracownika technicznego (umowa cywilno-prawna)

do projektu

„Inkubator Innowacyjności 4.0”

Program Ministra realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacją wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”. Działanie 4.4 Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020. Umowa Nr MNiSW/2020/334/DIR z dnia 28.09.2020 r.

Wymagania, które powinien spełniać kandydat/ka:

  1. wykształcenie wyższe – ukończone studia przynajmniej pierwszego stopnia w zakresie chemii, kontynuacja studiów w dziedzinie nauk rolniczych

Osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie badań dla Zadania 4 Działania 2,3 i 4 takich jak:

  1. Wykonywanie badań laboratoryjnych w zakresie podstawowego składu chemicznego surowców i produktów spożywczych
  2. Wykonywanie prac pomocniczych związanych z realizacją punktu 1

Kandydaci/tki przystępujący do konkursu proszeni są o złożenie następujących dokumentów:

  • CV
  • list motywacyjny
  • kopia dyplomu zaświadczającego o posiadanym wykształceniu wyższym

Planowany okres zatrudnienia na umowę zlecenie:  od 03 listopada 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 02.11.2020 r. do godziny 14:00

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną:

prof.dr hab.inż. Adam Figiel    e-mail: adam.figiel@upwr.edu.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie podpisanej „Klauzuli informacyjnej dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji”. Klauzula informacyjna dla kandydatów/kandydatek na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem  https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 26-10-2020
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska