Pracownik inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Limnologii i Rybactwa

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika inżynieryjno-technicznego

w Zakładzie Limnologii i Rybactwa,

w Instytucie Hodowli Zwierząt

Główne zadania i obowiązki:

  • przygotowywanie i wykonywanie analiz chemicznych i fizycznych w próbkach środowiskowych: w wodzie, w ściekach, odpadach, w osadach i w glebie;
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych (po przeszkoleniu);
  • przygotowywanie stanowiska pracy i opieka nad powierzonym sprzętem pomiarowo-badawczym;
  • wdrażanie i stosowanie nowych metod badawczych i pomiarowych;
  • dokumentowanie wykonywanych badań zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • przygotowanie materiałów i sprzętu do eksperymentów, testów i analiz;
  • opieka nad magazynem odczynników chemicznych;
  • techniczne przygotowywanie ćwiczeń laboratoryjnych dla wskazanych wydziałów i kierunków zgodnie z otrzymanymi instrukcjami i harmonogramem;
  • pełnienie dyżurów technicznych w trakcie studenckich ćwiczeń laboratoryjnych;
  • dbałość o porządek w studenckich pracowniach laboratoryjnych i w pomieszczeniach przygotowawczych;
  • prowadzenie obsługi administracyjnej sekretariatu Zakładu i uczestniczenie w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji dla Zakładu;
  • prowadzenie zaopatrzenia Katedry w materiały oraz odczynniki na cele badawcze oraz dydaktyczne (przygotowanie wniosków zakupowych);
  • prowadzenie ewidencji zakupionych przez Jednostkę środków trwałych w Księgach oraz uczestniczenie w procesie inwentaryzacji/likwidacji środków trwałych w Jednostce;
  • prowadzenie ewidencji badań okresowych pracowników Zakładu oraz badań epidemiologicznych pracowników naukowych i doktorantów;
  • prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej Zakładu;
  • przekazywanie do Biblioteki Głównej danych dotyczących publikacji i o innych osiągnięć pracowników Zakładu;
  • Prowadzenie i nadzorowanie obiegu dokumentów w EOD.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (magisterskie) w zakresie inżynierii środowiska, chemii lub pokrewne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej w tym podstawowa znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych;
  • systematyczność, dokładność (dobra organizacja pracy własnej);
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne);
  • rzetelność, sumienność, terminowość;
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • znajomość języka polskiego obowiązkowa;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pełnym wymiarze;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „pracownik inż-tech w Zakładzie Limnologii i Rybactwa".

Termin składania dokumentów: 25.03.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 26-02-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak