Pracownik inżynieryjno-techniczny w Pracowni Kardiologicznej KCWzKKPiK (1/2 etatu)

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika inżynieryjno-technicznego

w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i kotów – Pracownia Kardiologiczna

(1/2 etatu)

Główne zadania i obowiązki:

  • pobieranie krwi do badań, pomiar temperatury, liczby oddechów;
  • pomoc w wykonywaniu badania echokardiograficznego (ułożenie i przytrzymanie zwierzęcia);
  • wykonywanie badań elektrokardiograficznych;
  • wykonywanie pomiarów ciśnienia tętniczego u psów i kotów;
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji lekarsko-weterynaryjnej;
  • umawianie wizyt kardiologicznych;
  • nadzór nad pacjentem po zabiegu kardiologicznym;
  • nadzór nad pacjentem w trakcie hospitalizacji;
  • pomoc w nadzorze nad lekami;
  • nadzór nad stanami stad zwierząt w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów.

Wymagania:

  • dyplom technika weterynarii;
  • zamiłowanie do pracy ze zwierzętami;
  • dokładność;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość programu Klinika XP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze czasu (1/2 etatu);
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „pracownik inż-tech Pracownia Kardiologiczna 1/2"

Termin składania dokumentów: 24.02.2024 roku

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 25-01-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska