Pracownik inżynieryjno - techniczny w Katedrze Ochrony Roślin

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko

pracownika inżynieryjno-technicznego

w Katedrze Ochrony Roślin, w Zakładzie Fitopatologii i Mykologii

Główne zadania i obowiązki:

  • przygotowywanie techniczne zajęć dydaktycznych;
  • opieka nad materiałem zielnikowym;
  • przygotowywanie podłoży oraz próbek do badań laboratoryjnych;
  • pomoc przy wykonywaniu badań fitopatologicznych i mykologicznych w terenie oraz analiz laboratoryjnych próbek badawczych (gleba, materiał roślinny i inne);
  • prowadzenie dokumentacji z analiz fitopatologicznych, mikologicznych i  mikrobiologicznych;
  • obsługa i nadzór nad poprawnością działania urządzeń i sprzętu w laboratorium mykologicznym - mikrobiologicznym;
  • opieka oraz weryfikacja stanu odczynników i sprzętu laboratoryjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu fitopatologii (ochrony roślin), rolnictwa w specjalności fitopatologia lub biologii;
  • doświadczenie w wykonywaniu podstawowych analiz mikrobiologicznych w szczególności mykologicznych;
  • wskazana znajomość metod izolowania i hodowania grzybów;
  • podstawy wiedzy dotyczącej biologii molekularnej związanej z analizą DNA lub RNA;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość j. polskiego
  • umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji czasu pracy;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej.

CV należy przesłać w na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "pracownik inż-tech w KOR".

Termin składania ofert: 10.02.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 05-01-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska