Pracownik inżynieryjno - techniczny w Katedrze Ochrony Roślin

ogłasza nabór na stanowisko pracownika inżynieryjno - technicznego

w Katedrze Ochrony Roślin

Główne zadania:

  • Przygotowywanie techniczne zajęć dydaktycznych.
  • Przygotowywanie podłoży oraz próbek do badań.
  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych próbek badawczych (gleba, komposty, żywność, woda, kosmetyków, itd.).
  • Prowadzenie dokumentacji z analiz mikrobiologicznych.
  • Obsługa i nadzór nad poprawnością działania urządzeń i sprzętu w laboratorium mikrobiologicznym.
  • Weryfikacja stanu odczynników i sprzętu laboratoryjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie z zakresu mikrobiologii lub pokrewne (np. biologia).
  • Doświadczenie w wykonywaniu podstawowych analiz mikrobiologicznych.
  • Znajomość metod izolowania i hodowania drobnoustrojów.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Odpowiedzialność oraz świadomości jakości wykonywanej pracy.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji czasu pracy.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego uprawnienia do obsługi autoklawu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

Kandydaci proszeni są o złożenie następujących dokumentów:

  • CV

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:  cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: Pracownik inż. – tech w KOR

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 28-02-2022
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała