Pracownik inżynieryjno-techniczny w Katedrze Genetyki, Hodowli Roślin i Nasiennictwa

ogłasza nabór na stanowisko pracownika inżynieryjno - technicznego

w Katedrze Genetyki, Hodowli Roślin i Nasiennictwa

Główne zadania:

  • Uczestnictwo w prowadzeniu doświadczeń polowych i szklarniowych.
  • Prowadzenie doświadczeń laboratoryjnych in vitro oraz in vivo.
  • Zamawianie odczynników laboratoryjnych oraz drobnego sprzętu.
  • Przygotowywanie materiałów na ćwiczenia ze studentami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o profilu przyrodniczym, w tym rolniczym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej czy przy pracach polowych.
  • Umiejętność sprawnej obsługi pakietu MS Office.
  • Samodzielność, systematyczność, inicjatywa.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę na uczelni posiadającej długoletnią tradycję.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności.
  • Pracę przy projektach z zakresu hodowli i biotechnologii roślin.
  • Przyjemną atmosferę w zespole.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:  cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: Pracownik inż - tech w KG

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji i informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

 Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 31-01-2022
Opublikowane przez: Joanna Ciapała
Ostatnio zaktualizował: Joanna Ciapała