Pracownik inżynieryjno - techniczny w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki

ogłasza konkurs otwarty

na stanowisko pracownika inżynieryjno-technicznego

w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki

Główne zadania i obowiązki:

  • obsługa magazynu sprzętu geodezyjnego – wydawanie i przyjmowanie sprzętu;
  • przygotowywanie i zabezpieczanie sprzętu pomiarowego do prowadzonych w jednostce badań;
  • pomoc w prowadzeniu ćwiczeń z przedmiotu geodezja;
  • obsługa, konserwacja, drobne naprawy i rektyfikacja sprzętu i instrumentów geodezyjnych;
  • przygotowanie zużytego sprzętu do likwidacji;
  • obsługa techniczna Laboratorium Technologii Geodezyjnych;
  • obsługa techniczna geodezyjnego systemu monitorowania deformacji;
  • obsługa techniczna radiometru;
  • obsługa techniczna grawimetru;
  • obsługa techniczna rozproszonej sieci obserwacyjnej GNSS i InSAR należącej do IGiG.
  • rozwój systemów obserwacji obiektów wspólnie z pracownikami badawczo - dydaktycznymi IGiG.
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji;
  • dbałość o otoczenie i bezpieczne warunki pracy;
  • inne czynności organizacyjne zlecone przez przełożonego niezbędne do właściwego funkcjonowania jednostki.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, techniczne;
  • samodzielność, inicjatywa, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • zdolności manualne,
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie geodezyjne, informatyczne, elektroniczne lub elektryczne będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę z ciekawymi technikami obserwacyjnymi;
  • możliwość ciągłego rozwijania kompetencji;
  • pracę w dynamicznym środowisku;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „pracownik inż.-tech. w IGiG”.

Termin składania ofert: 23.06.2024 roku

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 23-04-2024
Opublikowane przez: Katarzyna Osińska
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Osińska