Pracownik inżynieryjno-techniczny w Instytucie Biologii Środowiskowej

ogłasza konkurs otwarty

na stanowisko inżynieryjno-techniczne

w Instytucie Biologii Środowiskowej

Obowiązki pracownika:

  • wykonywanie podstawowych procedur z zakresu biologii molekularnej: tj. izolacja kwasów nukleinowych (DNA/RNA) z materiału pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, wykonywanie standardowych reakcji PCR oraz reakcji PCR w czasie rzeczywistym, czyszczenie produktów reakcji i przygotowywanie prób do sekwencjonowania;
  • pomoc pracownikom badawczo-dydaktycznym i badawczym IB w tworzeniu protokołów analiz oraz aktywny udział w przeprowadzaniu analiz;
  • prowadzenie rejestrów wykonanych analiz;
  • dbanie o powierzony sprzęt i laboratoria oraz dokonywanie niezbędnych zakupów odczynników i materiałów zużywalnych;
  • współudział we wdrażaniu nowych technologii.

Wymagania wobec kandydata/kandydatki:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki – biologia, biotechnologia);
  • praktyczna znajomość podstawowych technik biologii molekularnej;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość narzędzi bioinformatycznych;
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze 1 etatu,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet świadczeń dodatkowych:

-karta Multisport,

-ubezpieczenie grupowe,

-dofinansowanie do wczasów,

-13-sta pensja,

-kursy językowe.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • w przypadku pracy na zbliżonym stanowisku kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe.

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów:

  • pierwszy – selekcja wstępna zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu;
  • drugi – rozmowa kwalifikacyjna.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:  hr@upwr.edu.pl (z dopisaniem w tytule maila: Kandydat na stanowisko inżynieryjno-techniczne w IBŚ)

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 31 lipca 2021 r. o godzinie 15:00.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni pod adresem https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 15-06-2021
Opublikowane przez: Justyna Łochańska
Ostatnio zaktualizował: Justyna Łochańska