Pracownik inżynieryjno-techniczny w CIT, Centrum Produktu Regionalnego Pawłowice

ogłasza konkurs otwarty

na stanowisko inżynieryjno-techniczne

w Centrum Innowacyjnych Technologii - Centrum Produktu Regionalnego Pawłowice

Główne zadania i obowiązki:

  • bieżąca obsługa, konserwacja oraz nadzorowanie pracy urządzeń i stanowiących wyposażenie CPR;
  • wykonywanie zabiegów mycia i dezynfekcji podległych urządzeń;
  • kontakt z firmami serwisowymi oraz koordynacja działań związanych z realizacją remontów, przeglądów serwisowych oraz napraw podległych urządzeń;
  • kontrola i nadzór nad stanem technicznym pomieszczeń CPR i jego instalacjami;
  • aktywny udział w realizowanych działaniach produkcyjnych w charakterze pomocy technicznej;
  • wykonywanie podstawowych analiz międzyoperacyjnych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych;
  • nadzorowanie stanów magazynowych przyjmowanych do CPR surowców, materiałów pomocniczych i opakowań, a także wyrobów gotowych, realizacja zamówień;
  • utrzymanie i prowadzenie dokumentacji techniczno-technologicznej oraz stanu infrastruktury laboratoryjnej przynależnej do laboratoriów procesowych CPR;
  • raportowanie wykonywanych zleceń, składanych zamówień surowców i stanów magazynowych oraz prowadzonych działań związanych z utrzymanie infrastruktury CPR;
  • wykonywanie innych czynności zgodnych z kwalifikacjami, zleconych przez bezpośredniego przełożonego;
  • przestrzeganie obowiązujących zasad formalno-prawnych, procedur organizacyjnych CIT i przepisów BHP.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka lub kierunków pokrewnych np. biotechnologia żywności, zootechnika itd.;
  • umiejętności wykonywania podstawowych analiz laboratoryjnych i instrumentalnych;
  • umiejętność obsługiwania urządzeń przetwórstwa żywności;
  • zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie projektowania nowych technologii, przeskalowywania produkcji i tworzenia nowych wyrobów żywnościowych;
  • dyspozycyjność czasowa i możliwość świadczenia pracy w weekendy;
  • odpowiedzialność i samodzielność na zajmowanym stanowisku;
  • wykazywanie inicjatywy oraz komunikatywność.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i podestów ruchomych przejezdnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szeroki pakiet socjalny (dobrowolne ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności sportowej, pełny zakres świadczeń z ZFŚS);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne;
  • możliwość podnoszenia kompetencji.

CV należy przesłać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: „Pracownik inż-tech. CPR".

Termin składania ofert: 31.01.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie internetowej Uczelni.

Uczelnia respektuje politykę równowagi płci oraz dopuszczenie odstępstw od porządku chronologicznego w życiorysie – w celu umożliwienia kandydatom/kandydatkom podążającym wielowymiarową ścieżką kariery – składanie życiorysów wspartych dowodami, które odzwierciedlają reprezentatywną gamę osiągnięć i kwalifikacji mających znaczenie w kontekście stanowiska, o które się ubiegają.

Wytworzył: Jarosław Bosy
Data wytworzenia: 19-12-2023
Opublikowane przez: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak
Ostatnio zaktualizował: Katarzyna Kruszyńska-Kasprzak